• ×

  İlçe Başkanı

  AYHAN BULUT

  Susuz

  1955 kars doğumlu ilk okulu susuz ilk okulunda orta okulu arpaçay orta okulunda liseyi kars gazi muhtar paşa sanat enstütüsünde okudum.askerliğimi yaptıktan sonra çeşitli şirketlerde teknisyen şehir olarak şehir dışında çalıştım 1985 te kendi iş yerimi kurarak esnaflığa başladımve halen ayı iş kolunda devam etmekteyim bunun yanı sıra çeşitli dernek yönetiminde görev aldım. 1999 dan bu yana aktif siyasetin içindeyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  EYÜP KOÇ

  Arpaçay

  10.07.1973 te KARS arpaçay kümbet köyünde doğdum. ilk ve orta okulu Arpaçay yatılı ilkögretim bölge okulunda okudum. liseyi arpaçay lisesinde okudum. ailem çifçilikle uğraşıyor.liseden sonra ticarete atıldım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN ÇİFTCİ

  Merkez

  1971 YILINDA ARPAÇAY'DA DOĞDUM İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ KARSTA TAMAMLADIM. YÜKSEK ÖĞRENİMİMİ ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNİKERLİĞİ BÖLÜMÜNDE TAMAMLADIM. KARSTA AİLE ŞİRKETİMİZDE GIDA TOPTANCILIĞI YAPMAKTAYIM.2002 YILINDAN BERİ AK PARTİ MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULUNDA GÖREV YAPMAKTAYIM EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA BULUT

  Akyaka

  05,02,1958 TERİHİNDE KARS IN AKYAKA İLÇESINDE DÜYAYA GELDİM İLK OKUL VE ORTA OKULU BURADA TAMAMLADIM SONRASINDA VATANI GÖREVİMİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ASKERLİK GÖREVİMİ YAPTIM DAHA SONRASIN DA 16 YIL AKYAKA İLÇEMİZİN BELEDİYESİN DE CALİŞTİM BU YILLARDA REFAH PARTISI YÖNETİN KURULUNDA BULUNDUM DAHA SONRA FAZILET PARTİSİNDE BAZI GÖREVLER ALDIM DAHA SONRASINDA ŞİMDİ DE SEVEREK ONUR DUYARAK CALİŞTİĞİM AK PARTİ KURULDU UZUN YILLAR PARTIMIZDE MİLLETİMİZE HİZMETTE BULUNDUM VE HALEN DEVAM ETMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  NESİM EYİDOĞAN

  Kağızman

  1970 YILINDA KARS KAĞIZMAN ILÇESI'NDE DOĞDUM.1983 YILINDA MERKEZ KESIKÖPRÜ ILKOKULUNU BITIRDIM.1991 YILINDA VATANI GÖREVIMI TAMAMLADIKTAN SONRA AY NI YIL IÇERISINDE TICARET HAYATINA BAŞLADIM.UZUN YILLARDIR KAĞIZMAN'DA TICARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.2001YILINDAN ITIBAREN AK PARTI TEŞKILATININ KAĞIZMAN'DA KURULMASINA ÖNCÜLÜK ETTIM.2001-2005 YILLARI ARASINDA AK PARTI KAĞIZMAN ILÇE BAŞKANLIĞI TEŞKILATINDA KURUCU ÜYE YÖNETIM KURULUNDA BAŞKAN YARD. GÖERVINDE BULUNDUM.18.10.2008TARIHINDE AK PARTI KAĞIZMAN 3. OLAĞAN KONGRESI'NDEN 174 OY ALARAK SEÇIMI 2 OYLA KAYBETTIM.AK PARTI FELSEFESI DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIM DEVAM ETMEKTEDIR.EVLI 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERKANT AYKUL

  Sarıkamış

  1972 YILI Kars/Sarıkamış doğumluyum ilk, orta ve Lise Eğitimi Sarıkamış'ta tamamladıktan sonra sırasıyla 1992 yılında Atatürk Üniversitesi İnşaat , 1997 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun olduktan sonra Atatürk Üniversitesi Fenbilimleri enstitüsü ,Çevre Teknolojileri Bölümünde yüksek lisans eğitimi aldım , son olarak 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Turizm işletmeciliği ve Otelcilik Bölümünde Lisans Eğitimi mi Tamamladım , 2001 yılında Ak Parti Sarıkamış ilçe kurucu yönetim kurulu üyesi olarak başladığım siyasi hayatıma 2013 yılı Eylül ayından beri Sarıkamış ilçe başkanlığı görevini yürütmekteyim , Sarıkamış'ta İnşaat , Tarım , Sanayii ve Hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerimde ticari faaliyetlerimi sürdürmekteyim , evli ve iki çocuk babasıyım .

 • ×

  İlçe Başkanı

  TUNCER BAYKİZ

  Digor

  1971 DİGOR DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİ DİGORDA TAMAMLADIM. TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM. EVLİ 4 ÇOCUK BABASIYIM. AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİYDİM. MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİYDİM. 2016 YILINDA AK PARTİ DİGOR İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDIM 2017 AĞUSTOS AYINDA KONGREYLE SEÇİLEREK GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  ZEKERYE YURDALAN

  Selim

  1967 SELİM DOĞUMLUYUM İLK ORTA VE LİSETYİ SELİMDE TAMAMLADIM. AKPARTİ KURUCU BAŞKAN YARDIMCISIYIM. 2 DÖNEM İL GENEL MECLİS ÜYELİĞ. YAPTIM. 2 DÖNEMDİR. İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YAPMAKTAYIM. SELİMDE ESNAFIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.